ELKOR

Nasz zespół

PHU Elkor to przede wszystkim ludzie.

To człowiek jest naszym klientem i to człowiek odpowiada za wykonanie usługi, dlatego staramy się tworzyć „społeczność Elkor”, której przyświeca wspólny cel a więzi w niej występujące są trwałe.

Nasi zleceniodawcy oraz pracownicy są z nami od lat i darzą nas ogromnym zaufaniem. Wzajemne zrozumienie, szacunek i otwartość wspiera działanie całej organizacji.

KIEROWCY

Wysokie wymagania stawiane przez naszą branżę wobec kierowców znajdują swoje odzwierciedlenie w kwalifikacjach jakie posiadają nasi pracownicy. Poza certyfikatami kompetencji zawodowych potrzebna jest wiedza i doświadczenie. W zdobyciu niezbędnych umiejętności pomagamy w szczególności początkującym kierowcom, nie bez znaczenia jest tu wsparcie ze strony opiekuna/spedytora prowadzącego.

SPEDYTORZY

Dział spedycji w Elkor to zespół specjalistów pracujących razem od ponad 10 lat. Są to ludzie znający języki obce, prawo transportowe, przepisy czasu pracy kierowców oraz zasady przewozu najróżniejszego typu ładunków. Każdy spedytor dba o zadowolenie zarówno klientów jak i swojego zespołu kierowców. Indywidualnie skrojony proces szkolenia naszych adeptów wspiera odniesienie sukcesu w TSL.

PRACOWNICY ADMINISTRACYJNI

Praca administracyjna może wydawać się syzyfowa jednak bez niej nasze działania nie miałby szans na powodzenie. Dla naszych księgowych, kadrowych, pracowników działu faktur czy działu floty to praca pełna wyzwań w ciągle rozwijającym się otoczeniu. Przyjazna, domowa atmosfera wywołuje uśmiech nawet przy codziennych obowiązkach.

MECHANICY

Niski wiek naszej floty oraz regularne przeglądy przyczyniają się do minimalizowania awaryjności naszej floty. Nadal jednak podjęcie niektórych czynności w warsztacie jest niezbędne należą do nich na przykład wymiany części eksploatacyjnych.

Czasami można odnieść wrażenie, że trudno już niektóre pojazdy nazwać „pojazdami mechanicznymi”, wiele podzespołów to osobne komputery, dlatego ich działanie monitorują osobne specjalistyczne serwisy producentów.

Jesteśmy firmy rodzinną i dlatego dobrze rozumiemy potrzebę znalezienia balansu między pracą a życiem prywatnym.
Jako kierownictwo staramy się wspierać naszych pracowników w realizacji ich osobistych celów.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.